KOMET SERVICE®
výhoda pro vás a vaši efektivní výrobu

 

Originální servis broušení

Originální servis broušení vám zajistí trvale vysoký standard kvality, reprodukovatelné výsledky a zajišťuje tak dlouhodobou životnost a nejlepší amortizaci nástrojů.

Originální povrchová úprava

U nástrojů značky KOMET GROUP vám zaručujeme originální povrchovou úpravu. Splníme vaše individuální požadavky během několika dní, i při jakékoliv jiné požadované povrchové úpravě.

Program KomPass KomPakt ze skladu

Vyberte si přímo ze skladu rychle dostupný program KomPass KomPakt společnosti KOMET GROUP. Běžné strojní a nástrojové upínací systémy, nástroje pro bezjádrové vrtání, vyvrtávání a přesné vrtání a nástroje k řezání závitů a vystružování.

 

 

Individuální speciální nástroje z tvrdokovu

Konfigurujte podle vlastního přání rychle a flexibilně vlastní stupňovitý vrták, frézu a tvarovou frézu. Nabízíme přesvědčivý poměr ceny a výkonu u speciálních nástrojů. Váš partner služby KOMET  SERVICE®  vám poradí.

Partnerství na místě

Jsme partnerem služby KOMET SERVICE® přímo na místě, jsme vašim kompetentním kontaktním partnerem v otázkách odborné přípravy nástrojů. V partnerství s technickým zákaznickým servisem společnosti KOMET GROUP vyřešíme i vaše otázky týkající se vnitřní úpravy vrtaných otvorů.

Servis broušení nástrojů všech výrobců

Přesvědčte se o vynikajícím poměru ceny a výkonu a využijte našich služeb také k přebroušení výrobků od jiných výrobců.