Tiráž

Ochrana dat

Společnost KOMET GROUP GmbH přikládá nejvyšší význam ochraně vaší soukromé a osobní sféry. Dodržování legislativních ustanovení o ochraně dat je pro nás z tohoto důvodu samozřejmostí.
Při návštěvě našich internetových stránek ukládají naše webové servery standardně název vašeho poskytovatele internetových služeb, webovou stránku, ze které nás navštěvujete, webové stránky, které jste u nás navštívili a datum a dobu návštěvy. Tyto údaje vyhodnocujeme anonymně pouze ke statistickým účelům.
Pokud budete na některých stránkách vyzváni k zadání osobních informací, budete zde informováni o zamýšleném důvodu jejich zpracování a podle potřeby budete požádáni o souhla.


Informace o autorských právech

Veškeré texty, obrázky, video a audiosoubory a další zde zveřejněné informace s výjimkou označených souborů podléhají autorskému právu společnosti KOMET GROUP GmbH, Německo. Reprodukce nebo šíření celku nebo částí není dovoleno bez písemného souhlasu společnosti KOMET GROUP GmbH. Styl písma KOMET a logo KOMET jsou ochranné známky společnosti KOMET GROUP GmbH.


Poskytovatel

Zero systems, s.r.o.
Pod Tratí 493/16
CZ-32200 Plzeň

Tel  00420 377.927.171
Fax 00420 377.983.910

Email: zero@kometservice.com
Internet: www.kometservice.com/zero

 

Jednatel společnosti: Ivana Schweitzerová Kolaříková
Finanční úřad: Plzeň / DIČ: CZ26374897
Obchodní rejstřík: Obchodní komora
Krajský soud v Plzni, oddíl C, vložka 16184

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
K zodpovězení obecných dotazů nebo vyjádření stanoviska je stanoven e-mailový kontakt.
Veškeré dotazy nebo vyjádření stanoviska k elektronické obchodní korespondenci, ochraně spotřebitelů, objednávkám, bezpečnosti a spolehlivosti výrobků a jiné dotazy s možným právním významem zasílejte výhradně poštou, faxem nebo telefonicky. E-maily s poptávkou po reklamních materiálech, exkurzích, plakátech apod. nemůžeme zpracovat, kontaktujte nás na naší poštovní adrese.
Děkujeme vám